Služby

Způsob dopravy a platby

Vyexpedování zásilky urychlíte včasným zasláním fakturačních a dodacích údajů. Často se stane, že dokončíme zakázku a než se povede spojit se zákazníkem a zjistit kam zásilku poslat, komu fakturovat… tak termín k vyexpedování propásneme a vše se o jeden pracovní den zdrží. Zcela zbytečně.

Způsoby dopravy

Způsob dopravy se liší cenou, rychlostí dodání a spoustou dalších faktorů – obvykle se volí podle konkrétní situace. Nicméně i pokud jste z daleka, nemusí to nutně znamenat překážku v případě, že Vaše zakázka spěchá.

PPL je námi preferovaný způsob dopravy s doručením v následující pracovní den. PPL parcel shop se nachází ve stejném areálu, můžeme expedovat zásilky na poslední chvíli.
Expedujeme zboží vyrobené do 14:00.
Zboží rozdělujeme na balíky po max 20kg (cca 2500 až 3000 karet).

Služeb české pošty využíváme zeména pro zasíláni vzorků a velmi malých objednávek. Jedná se o obyčejný dopis bez sledovacího čísla s obvyklou dobou doručení cca do 2 dnů a relativně vyšším rizikem zpoždění, vrácení nebo i ztracení (oproti odstatním službám).
Expedujeme zboží vyrobené cca do 14:30.
Dopisem lze poslat max 50g (cca 6 až 7 karet).

Všechny objednávky lze samozřejmě vyzvednout osobně na naší provozovně. Prosíme ohlašte osobní odběr předem a dodržte dobu 7:30 až 14:30.

Způsoby platby

Pro urychlení vyřízení zakázky je vhodné se dohodnout na způsobu platby předem.

Neplátcům DPH umíme zajistit zvýhodněnou cenu. Typicky se jedná o drobné nebo začínající firmy, nepodnikající osoby, různé spolky, neziskové organizace, obce apod.

Preferovaný typ platby při spěšném zaslání kurýrem, abychom se vyhnuli nutnosti čekání na platbu. Tento ty platby nelze použit pro malé objednávky zasílané dopisem.

Jedná se o platbu předem. Počítejte tedy, že zboží odesíláme až po realizaci platby. Výhodou je, že kurýr může po dohodě zásilku zanechat například na recepci. Navíc, v případě, že adresát nebude dostupný, může za něj zásilku převzít někdo jiný.

Platby „na fakturu se splatností” v sobě obsahuji službu úvěru. Tato služba obnáší rizika a zvýšené náklady spojené s vymáháním pohledávek. Úvěr poskytují jiní – my vyrábíme karty. Kromě zakázek obsahující RFID čipy dodávané na objednávku nevyžadujeme zálohy a máme za to, že se s důvěrou tak nějak scházíme na půli cesty. U platby fakturou zboží odesíláme po uhrazení faktury. Díky tomuto opatření Vám nemusíme do ceny promítat ztráty, které způsobuje špatná platební morálka některých zákazníků.